Brother | MFC-L2860DW | Laser | Mono | Multifuction Printer | A4 | Wi-Fi | Black
- TootjadBrother
- Mudel: MFCL2860DWRE1
- Saadavus: 5
-
289€
Brother | MFC-L2860DW | Laser | Mono | Multifuction Printer | A4 | Wi-Fi | Black
| All | |
| Dupleksfunktsioonid | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Faksimine | Yes |
| Gross depth (mm) | 510.00 mm |
| Gross height (mm) | 493.00 mm |
| Gross weight | 14.80 kg |
| Gross width (mm) | 527.00 mm |
| Maksimaalne printimissuurus | A4 |
| Net weight | 11.60 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 12 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2560.00 g |
| Plastic (No PET) | 640.00 g |
| Printimine | Mono |
| Printimistehnoloogia | Laser |
| Producer | Brother |
| Producer product name | MFC-L2860DW |
| Skaneerimine | Colour |
| Tare weight (kg) | 3.20 kg |
| Toote tüüp | Multifuction Printer |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.13 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
Sildid: brother mfc-l2860dw laser mono multifuction printer a4 wi-fi black, mfcl2860dwre1, brother, multifunktsionaalsed printerid









